پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد/شروع به کار آزمایشی پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان»

با استعانت از درگاه حضرت باریتعالی و در ظل عنایات و توجهات ائمه معصومین علیهم السلام، پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان» به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز می نماید و رجای واثق دارد که با

امید آذربایجان,پایگاه خبری تحلیلی,پایگاه خبری آذربایجان,پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان,دهه فجر,آذربایجان,آذربایجان غربی,

کد مطلب: 1
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد/شروع به کار آزمایشی پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان»
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 بهمن 1394 ساعت 13:50
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد/شروع به کار آزمایشی پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان»

با استعانت از درگاه حضرت باریتعالی و در ظل عنایات و توجهات ائمه معصومین علیهم السلام، پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان» به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز می نماید و رجای واثق دارد که با انتشار به موقع و صحیح اخبار، نویدبخش امیدی دوباره در کالبد جامعه اسلامی ایران باشد.

«امید آذربایجان» که جزو پایگاه های خبری آذربایجان غربی است، آمده تا با نگاهی نو و عملکردی خلاقانه عمده فعالیت خود را معطوف به اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای استان و شهرستان های تابعه نماید و سعی بر این دارد تا با شفاف سازی وضعیت موجود استان و کشور، قابلیت ها و توانایی های آذربایجان غربی را در زمینه های گوناگون اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی به سمع و نظر مخاطبان خود در جای جای استان و عموم ملت سربلند ایران و هموطنان غیور خطه آذربایجان رسانده و گام های استواری را در راستای اشاعه ارزش های اسلامی با پرداختن به موضوعات دفاع مقدس، مقاومت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب «سرویس پایداری» بر دارد.

همچنین «امید آذربایجان» نگاهی کامل به اخبار حوزه سلامت دارد و می کوشد تا تلاش های سفیدپوشان محبوب جامعه را به نحو احسن منعکس نماید و با انتشار مطالبی پیرامون بهداشت و تغذیه، سهمی هر چند اندک اما مفید به فایده در ارتقای سلامت جامعه داشته باشد.

سرویس اجتماعی نیز که از بخش های لازم و پر اهمیت هر سایت خبری محسوب می گردد در این سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و تلاش همکاران و نویسندگان و همچنین خبرنگاران ما در این حوزه نیز که به پوشش مسائل و معضلات مبتلابه و گاهاً نادر جامعه می پردازند، در آگاه سازی اجتماع ایرانی از مشکلات غالب جامعه، امیدبخش خواهد بود.

اخبار حوادث نیز که از پیشامدهای روزمره و اغلب غیرمنتظره جامعه حکایت دارد و یکی از پربیننده ترین بخش های هر رسانه ای می باشد در سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان» گنجانده شده است.

بیان دغدغه های فرهنگی ایران و ایرانی و پیوستگی آن با فرهنگ ناب اسلامی و پوشش و اطلاع رسانی اخبار پیرامون حوزه فرهنگ نیز که از سفارشات و رهنمودهای ویژه مقام معظم رهبری است نیز از کارکردهای عمده سرویس فرهنگی این سایت خبری می باشد.

سرویس هنری هم یکی دیگر از بخش های پربیننده «امید آذربایجان» خواهد بود. در این بخش، سعی ما بر این است که اطلاعاتی راجع به دنیای هنر را در اختیار کاربران محترم قرار دهیم. موسیقی و سینما از هنرهایی است که در این سرویس، مطالب بیشتری از آنها خواهید خواند اما به تناوب پرداختن به سایر گونه های هنر، معرفی فرهنگ اصیل آذربایجانی و شناساندن هنرمندان خطه هنرپرور آذربایجان نیز از دیگر کارکردهای بخش هنری سایت خواهد بود.

مسئولان پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان» همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و مصادف با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به وطن، نسخه آزمایشی سایت را راه اندازی کرده اند و طبق برنامه ریزی های انجام شده، مقرر گردیده است 22 بهمن همزمان با سی و هشتمین طلیعه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، زمان افتتاح رسمی این پایگاه خبری باشد.

در این راه، همراه ما باشید...


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای