پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضروری است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از جمله برنامه راهبردی در اجرای گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.   به گزار

دفاع مقدس,سردار قربان نژاد,آذربایجان غربی,هفته دفاع مقدس,بنیاد حفظ آثار,

کد مطلب: 106
استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 شهریور 1395 ساعت 10:59
استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضروری است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از جمله برنامه راهبردی در اجرای گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، سردار سرتیپ دوم پاسدار سعید قربان نژاد، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی در نشست خبری با خبرنگاران که به منظور تشریح برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد با انتقاد از نبود اطلاع رسانی اساسی در حوزه دفاع مقدس استان، تأکید کرد: دفاع مقدس یک مؤلفه تمام نشدنی است و همه وظیفه دارند در راستای پردازش به این مهم، کار کنند.

 

وی تأکید کرد: بدون شک نقش رسانه‌ها در حفظ، نشر، بسط و توسعه آثار دفاع مقدس بیشتر از سایر حوزه‌هاست و از همین تریبون از رسانه‌ها درخواست دارم به این اداره یاری رسانند تا رسالت اصولی خود را به نحو احسن انجام دهد.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان در ادامه به تشریح برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس پرداخت و تأکید کرد: بیش از ٣٠٠ عنوان برنامه در این هفته با ٣ رویکرد گفتمانی، تبلیغی و اطلاع رسانی و تجلیل و تکریم برگزار می شود.

 

وی افزود: راهبردهای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس مشتمل بر نقش راهبری ولایت فقیه، تبیین قدرت دفاعی و بسیج مردمی، بصیرت و مقاومت و تبیین اقتصاد مقاومتی پیاده شده است.

 

سردار قربان نژاد اظهار کرد: شاخص تربن برنامه هفته دفاع مقدس رژه مشترک نیروهای مسلح و نمایشگاه هفته، غبارروبی مزار شهدا و حضور در نماز جمعه است.

 

وی  ادامه داد: رونمایی از ٢١ جلد کتاب که از سوی نویسندگان استانی به رشته تحریر درآمده از دیگر برنامه های این هفته می‌باشد.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کتابخانه تخصصی مشتمل بر ١١ هزار عنوان کتاب و بالغ بر ٤ هزار جلد در این اداره افتتاح می‌شود.

 

سردار قربان نژاد از تجلیل و تکریم از پیشسکوتان عرصه جهاد و شهادت نیز خبر داد و گفت: نشست های تحقیقی و خبری درباره دفاع مقدس با حضور این افراد انجام می گیرد.

 

وی به برگزاری جلسات بصیرتی و یادواره زنان شهید اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از جمله برنامه راهبردی در اجرای گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس از ٣١ شهریور لغایت ششم مهرماه با برنامه های مختلف در آذربایجان غربی برگزار می‌شود.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای