پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

٨ شهر تازه تأسیس آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با تأکید بر در اولویت قراردادن گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته توسط شرکت گاز آذربایجان غربی، از گازرسانی به هشت شهر تازه تأسیس استان خبر داد.   به گز

شرکت گاز,آذربایجان غربی,منصور صادقیان,گاز,روستا,

کد مطلب: 116
٨ شهر تازه تأسیس آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 ساعت 18:30
٨ شهر تازه تأسیس آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با تأکید بر در اولویت قراردادن گازرسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته توسط شرکت گاز آذربایجان غربی، از گازرسانی به هشت شهر تازه تأسیس استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار «امید و افتخار»، منصور صادقیان با بیان اینکه در این خصوص عملیات گازرسانی ٣٩٨ روستای آذربایجان غربی در شهرهای مختلف استان در دست اجراست، تصریح کرد: امسال تمام تلاش خود را برای اتمام این پروژه‌ها به کار خواهیم بست.

 

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به تعداد روستاهای بهره‌مند از گاز طبیعی، گفت: در حال حاضر ٤٨٠ روستای آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه گازرسانی به شهرهای تازه تأسیس نیز از دیگر اقداماتی است که اجرایی می‌شود، اذعان داشت: گازرسانی به هشت شهر تازه تأسیس نیز در دستور کار قرار دارد.

 

صادقیان با اشاره به اقدامات قابل توجه در راستای گازرسانی به مناطق روستایی طی سال جاری، اعلام کرد: امسال ٨ هزار و ٦٠٠ مشترک جدید به مشترکان شرکت گاز استان افزوده شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه بنا داریم تمام شهرهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شوند، افزود: میزان برخورداری جمعیت شهری آذربایجان غربی از گاز طبیعی ٩٩ درصد است.صادقیان خاطرنشان کرد: ٣٨ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای