پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

«۱۷۵ غواص شهید، شما را فراموش نکرده‌ایم»؛ شعار فیلم اروند

فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از چهارشنبه ۳۱ شهریور و همزمان با هفته دفاع مقدس اکران سراسری خود آغاز شده است.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، مهدی

فیلم اروند,غواص شهید,پوریا آذربایجانی,سعید آقاخانی,طناز طباطبایی,غواص,

کد مطلب: 117
«۱۷۵ غواص شهید، شما را فراموش نکرده‌ایم»؛ شعار فیلم اروند
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 ساعت 18:44
«۱۷۵ غواص شهید، شما را فراموش نکرده‌ایم»؛ شعار فیلم اروند

فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از چهارشنبه ۳۱ شهریور و همزمان با هفته دفاع مقدس اکران سراسری خود آغاز شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، مهدی داوری تهیه کننده این فیلم درباره اکران ناگهانی «اروند» اعلام کرد: با اینکه از نظر اطلاع رسانی و تبلیغات فرصت چندانی نداریم اما بهترین زمان اکران این فیلم هفته دفاع مقدس بود و از این بابت رضایت دارم.

 

به گفته این تهیه کننده که برای اولین بار فیلمی در زمینه دفاع مقدس تهیه کرده است، شعار فیلم اروند، «۱۷۵ غواص شهید، شما را فراموش نکرده‌ایم» است و امیدوار است مردمی که در استقبال از پیکر این شهدا در سال گذشته سنگ تمام گذاشتند با رضایت کامل از دیدن فیلم «اروند» خودشان هم سهم عمده‌ای در زمینه تبلیغ و حمایت از فیلم در طول اکران داشته باشند.

 

«اروند» داستان یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس را روایت می کند که بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز  هم با خاطره هم رزمانش روزگار می گذراند و ناگهان در همراهی با یک گروه تفحص اتفاقات تازه ای در جریان سیال ذهنش وارد می شود.

 

«اروند» سومین تجربه سینمایی پوریا آذربایجانی است که توانست در دومین دوره برگزاری مستقل جشنواره جهانی فجر جایزه ویژه هیات داوران را به خود اختصاص دهد. «نیمروز فیلم» نیز پخش این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.

 

سعید آقاخانی، طناز طباطبایی، پانته آ پناهی ها، مهرداد صدیقیان، امید روحانی، حسین سلیمانی، کاظم سیاحی، امیرحسین قدسی، علی شادمان، مالک سراج، سینا کرمی، یحیی توسلی، سپهراد فرزامی و ستایش مرادی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای