پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

آشنایی با خودرویی که چرخ های یخی دارد+فیلم

آشنایی با خودرویی که چرخ های یخی دارد+فیلم در این گزارش ویدیویی می توانید مشاهده کنید که چگونه شرکت لکسوس، نخستین خودروی جهان که مجهز به چرخ هایی از جنس یخ است را تولید کرده است.   شرکت لکسوس

خودرو,لکسوس,یخی,فیلم,

کد مطلب: 64
آشنایی با خودرویی که چرخ های یخی دارد+فیلم
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 اسفند 1394 ساعت 14:01
آشنایی با خودرویی که چرخ های یخی دارد+فیلم

آشنایی با خودرویی که چرخ های یخی دارد+فیلم

در این گزارش ویدیویی می توانید مشاهده کنید که چگونه شرکت لکسوس، نخستین خودروی جهان که مجهز به چرخ هایی از جنس یخ است را تولید کرده است.

 

شرکت لکسوس به تازگی کلیپی تبلیغاتی وی ویژه را برای خودروهای خود تولید کرده است که برای ساخت آن، یک طرح هنری فوق العاده زیبا به اجرا در آمده است.

 

برای این کلیپ کوتاه، لکسوس اقدام به ساخت چهار عدد چرخ خودرو با تمامی جزئیات و امکانات آنها کرده است که برخلاف تمامی چرخ های مرسوم در جهان، این موارد از جنس یخ ساخته شده اند.

 

به منظور انجام این کار، متخصصان و هنرمندانی به دور یکدیگر جمع شده و در یک محیط بسیار سرد که دمای آن زیر صفر بوده است، این چرخ ها را از قالب های بسیار بزرگ یخی تراش داده اند.

 

در ادامه نیز این خودرو به کمک این چرخ ها مسافت کوتاهی را در داخل این استودیوی سرد به حرکت در آمد تا نشان بدهد که این چرخ ها تنها جنبه ظاهری نداشته و دارای امکان کاربری مفید هستند.

 

به صورت بدیهی نمی توان انتظار داشت که این شرکت، این محصول را به صورت یک محصول حقیقی به بازار روانه سازد ولی طرح هایی از این دست و یا نمونه هایی مانند خودروی اوریگامی لکسوس، به عنوان دیدگاه های متفاوت موجب شده اند تا موج جدیدی از نگاه هنری به طراحی خودرو به وجود بیاید.

 

در ادامه می توانید فیلمی مربوط به این پروژه را مشاهده کنید.


برچسب ها : , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای