پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

جوایز خوش حسابی به شهروندان ارومیه‌ای پرداخت می شود

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه خبر داد: جوایز خوش حسابی به شهروندان ارومیه‌ای پرداخت می شود اخبار شهرستان ها/اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/مدیر روابط عمومی و امور بین

شهرداری اروميه,ناصر رکاب,روابط عمومی شهرداری اروميه,اخبار ارومیه,فرهنگ سازی,پرداخت عوارض,

کد مطلب: 11
جوایز خوش حسابی به شهروندان ارومیه‌ای پرداخت می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 بهمن 1394 ساعت 19:53
جوایز خوش حسابی به شهروندان ارومیه‌ای پرداخت می شود

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه خبر داد:

جوایز خوش حسابی به شهروندان ارومیه‌ای پرداخت می شود

اخبار شهرستان ها/اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه اعلام كرد: در راستای فرهنگ سازی و تشویق شهروندان برای پرداخت عوارض سالیانه، هدایایی به عنوان جوایز خوش حسابی با درخواست شهرداری ارومیه و تصویب شورای اسلامی شهر ارومیه به شهروندان اهدا می شود.

ناصر ركاب در برنامه زنده رادیویی «شهريميز» با بيان اينكه جوایز خوش حسابی شهرداری ارومیه برای پرداخت کنندگان نقدی عوارض نوسازی و بهای خدمات شهری به شهروندان اهدا می شود، اظهار كرد:  این جوایز شامل 5 دستگاه خودرو، 20 قطعه سکه بهار آزادی، 114 عدد تبلت و 30 دستگاه دوچرخه به برندگان تعلق می گیرد.

ركاب با اشاره به سامانه 137 شهرداری اروميه و نيز سيستم هوشمند ارسال پیامک به شماره 1000441137 زير نظر روابط عمومی شهرداری ارومیه اداره می‌شود، بيان كرد: شهروندان می‌توانند مشكلات شهری خود را با اين سامانه ها در ميان بگذارند تا مشكلات آنان در اسرع وقت رسيدگی شود.

وی با اشاره به فعاليت بخش امور بين الملل روابط عمومی شهرداری ارومیه به مدت شش سال، خاطر نشان كرد: امور بين الملل شهرداری ارومیه در بخش برقراری ارتباطات بين المللی مؤثر با كشورهای همجوار در حال فعالیت است و تا كنون توانسته زمينه های ارتباط در بخش گردشگری و فرهنگی شهرداری ارومیه با كشورهای همجوار چون تركيه و اقليم كردستان عراق را فراهم كند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اروميه با بيان اينكه با تلاش‌های امور بين الملل روابط عمومی شهرداری اروميه، قرارداد خواهر خواندگی اروميه با ارزوم تركيه منعقد شده است، تصریح کرد: مقدمات خواهر خواندگی شهر اروميه با طرابوزان تركيه نيز در حال بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تداوم ارتباطات بين المللی شهرداری اروميه با تركيه و اقليم كردستان عراق، واحد امور بين الملل روابط عمومی شهرداری اروميه در حال برنامه ريزی جهت برقراری ارتباط موثر فرهنگی و گردشگری با شهرهای «باكو و گنجه» جمهوری آذربايجان نیز است.

شایان ذکر است، در سال های گذشته نیز شهرداری ارومیه به شهروندان جوایز خوش حسابی اهدا کرده بود.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای