پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

برخورداری بیش از ٢ هزار تعاونی آذربایجان‌غربی از تسهیلات بانک توسعه تعاون

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی گفت: افزون بر ٢ هزار و ١٠٠ تعاونی آذربایجان غربی از تسهیلات، خدمات و مشاوره‌های مالی و اقتصادی این بانک برخوردار شدند.   به گزارش پایگاه خبری

بانک توسعه تعاون,آذربایجان غربی,بانک,تعاون,تقوی,

کد مطلب: 110
برخورداری بیش از ٢ هزار تعاونی آذربایجان‌غربی از تسهیلات بانک توسعه تعاون
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 شهریور 1395 ساعت 12:19
برخورداری بیش از ٢ هزار تعاونی آذربایجان‌غربی از تسهیلات بانک توسعه تعاون

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی گفت: افزون بر ٢ هزار و ١٠٠ تعاونی آذربایجان غربی از تسهیلات، خدمات و مشاوره‌های مالی و اقتصادی این بانک برخوردار شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، مهدی تقوی در نشست خبری خود به مناسبت هفته تعاون، با بیان اینکه بانک توسعه تعاون، بانکی تماماً دولتی است، اظهار داشت: این بانک در سال ٨٨ به جهت حمایت از بخش تعاون، کمک به بنگاه‌های اقتصادی موجود و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی تاسیس شده و برای عموم مردم ارئه خدمات می‌کند.

 

وی  افزود: با توجه به مشکلات تعاونی ها در سطح استان دنبال ارائه طرحی به مجلس هستیم که طی آن تعاونی‌ها در قالب هُلدینگ های بزرگ قرار گرفته و نسبت به فعالیت در حوزه های اقتصادی خودشان بپردازند که این طرح از طریق قاضی پور نماینده مردم ارومیه و رییس اداره کل تعاون استان پیگیری می شود.

 

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی از رشد ٦٠ درصدی بخش مصارف در حوزه خدمات، صنعت و معدن و بازرگانی خبر داد و تصریح کرد: در بخش خدمات ٣٧ درصد، کشاورزی ٣٣ درصد، صنعت ١٣ درصد، بازرگانی ١٦ درصد و بخش مسکن و ساختمان یک درصد تخصیص اعتبار شده است.

 

وی ادامه داد: بانک توسعه تعاون هم‌اکنون با عنایت به سپرده‌های مشتریان، موفق به اخذ مجوز برای راه‌اندازی صندوق توسعه تعاون برای ارائه تسهیلات چهار درصدی برای مشتریان شده است.

 

این مقام مسئول شاخص های سود دهی و جذب وصول مطالبات را از جمله شاخص های برتر بانک توسعه و تعاون آذربایجان غربی بر شمرد و ادامه داد: بانک توسعه تعاون در صدد اجرای طرحی به نام طرح امید است که اجرای آن از ابتدای شهریور ماه سال جاری تا ١۵ مهر صورت خواهد گرفت و با اجرای این طرح، ٦ درصد از وجه التزام و جرایم تأخیر مشتریان مورد بخشش قرار خواهد گرفت.

 

تقوی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون تفاهم‌نامه‌های بسیاری با سازمان‌های مختلف منعقد کرده و به آنان تسهیلات ارائه می‌دهد، خاطر نشان کرد: این بانک دارای ١٣ شعبه، یک باجه شبانه روزی و ٢٤ دستگاه عابر بانک بوده و به زودی شعبه جدید بانک، مزیّن به نام شهید باکری در ارومیه افتتاح می‌شود.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای