پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع

جشنواره,وب,موبایل,جشنواره وب و موبایل ایران,iwmf.ir,

کد مطلب: 122
مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران تمدید شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه 07 بهمن 1395 ساعت 14:26
مهلت ثبت نام در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، دبیرخانه ی جشنواره وب و موبایل ایران پس از استقبال بسیاری از سایت های مطرح برای شرکت در نهمین جشنواره و با توجه به برخی از مشلات فنی که طی چند روز گذشته رفع شده اند و همچنین امکان تایید مالکیت وب سایت با آدرس ایمیل، تصمیم گرفت تا مهلت زمان ثبت نام را برای آخرین بار تا روز یکشنبه ١٠ بهمن ماه ١٣٩۵ تمدید کند.

 

شایان ذکر است که این تاریخ قابل تمدید نبوده و تمام وب سایت ها و اپلیکیشن ها می بایست برای شرکت در نهمین جشنواره حتماً تا این تاریخ در سایت www.iwmf.ir ثبت نام کرده و یا در صورتی که هنوز برای این دوره شرکت نکرده اند، می توانند با ورود به سایت و کلیک کردن روی گزینه ی شرکت در جشنواره کلیک کرده و برای این دوره در رای گیری شرکت کنند.

 

همچنین از تاریخ ۵ بهمن سایت هایی که در جشنواره شرکت کرده اند می توانند با قرارداد کد رای گیری مردمی در سایت خود در بخش رای گیری مردمی نیز شرکت کنند.

 

جشنواره وب و موبایل ایران در هر گروه، ٢ سایت را به عنوان رتبه برتر انتخاب خواهد کرد که یک سایت به عنوان سایت برتر به انتخاب داوران و سایت دیگر فقط با رای عمومی و مردمی انتخاب می شوند.

 

مراسم اختتامیه و اهدای تندیس به سایت های برتر همزمان با کنفرانس وب و موبایل ایران در تاریخ ٢٨ بهمن ١٣٩۵ برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iwmf.ir مراجعه کنید.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای