پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ٣۵ روستای آذربایجان‌غربی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ٣۵ روستای استان همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.   کاظم محمدی اقدم افزود: اعتبار مصوب این طرح ها بالغ بر ٣٢ میلی

کد مطلب: 129
آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ٣۵ روستای آذربایجان‌غربی
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 بهمن 1395 ساعت 21:18
آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ٣۵ روستای آذربایجان‌غربی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ٣۵ روستای استان همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

 

کاظم محمدی اقدم افزود: اعتبار مصوب این طرح ها بالغ بر ٣٢ میلیارد ریال است. وی، آبرسانی به مجتمع پنج روستایی فیروزیان ارومیه، مجتمع دو روستایی کردکسپیان پیرانشهر، تأمین و احداث خط انتقال مجتمع سه روستایی عزت آباد خوی و مجتمع ١٢ روستایی یونسلو نقده را از جمله این طرح ها عنوان کرد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی، ارائه آب با کیفیت به روستاییان را رویکرد این شرکت اعلام کرد و اظهار داشت: برای این منظور با نصب پکیج های تصفیه آب در روستاهایی که دارای مشکل هستند، آب سالم و با کیفیت بالا در اختیار روستاییان قرار می گیرد.

 

وی گفت: در این راستا همزمان با ایام دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی نصب پکیج های تصفیه آب در مجتمع پنج روستایی دیزج طویل شهرستان شوط، مجتمع دو روستایی قلیش لانمیش و مجتمع شش روستایی کنیکور شهرستان پلدشت آغاز خواهد شد.

 

محمدی اقدم افزود: همزمان با دهه فجر عملیات اجرایی ساختمان بهره برداری امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اشنویه نیز آغاز خواهد شد.وی خاطرنشان کرد: با اتمام و بهره برداری از طرح های فوق، ٤ هزار و ٢٣٤ خانوار روستایی با ١٨ هزار و ٢٢٩ نفر جمعیت از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای