پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

سردبیر روزنامه آبشار: دکتر قالیباف «اسماعیل وار» همراه «ابراهیم» شد

سردبیر روزنامه آبشار: دکتر قالیباف «اسماعیل وار» همراه «ابراهیم» شد اخبار ارومیه - سردبیر روزنامه آبشار با تجلیل از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در کناره گیری به نفع آیت ا... س

قالیباف,رئیسی,انتخابات,انقلاب,آبشار,روزنامه آبشار,

کد مطلب: 141
سردبیر روزنامه آبشار: دکتر قالیباف «اسماعیل وار» همراه «ابراهیم» شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 14:59
سردبیر روزنامه آبشار: دکتر قالیباف «اسماعیل وار» همراه «ابراهیم» شد

سردبیر روزنامه آبشار:

دکتر قالیباف «اسماعیل وار» همراه «ابراهیم» شد

اخبار ارومیه - سردبیر روزنامه آبشار با تجلیل از اقدام انقلابی دکتر قالیباف در کناره گیری به نفع آیت ا... سید ابراهیم رئیسی در راستای اتحاد کاندیداهای مردمی و انقلابی، گفت: قالیباف با خط شکنی خود حماسه ای دیگر شبیه به حماسه های سالهای دفاع مقدس آفرید و اسماعیل وار، ابراهیم را در انجام رسالتش همراهی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، علی علیزاده در گفتگو با خبرنگاران رسانه های انقلابی آذربایجان غربی، اقدام تحسین برانگیز سردار قالیباف را مانند گذشتن از میدان مین برای باز کردن راه به نیروهای انقلابی دانست و افزود: قالیباف با شجاعت، آگاهی، توانایی و موقع شناسی ویژه در رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری حاضر شد و با به جان خریدن تهمت ها و افتراهای ناروای برخی رقبای ناجوانمرد؛ تلاش خود را برای نشان دادن راه از بیراهه به کار برد.

 

قالیباف و رئیسی

 

این روزنامه نگار سیاسی نویس، در بعد دیگری از جوانمردی و مجاهدت دکتر قالیباف و انتشار آن بیانیه تاریخی خطاب به کسانی که از او به عنوان کاندیدای پوششی نام می‌برند، گفت: این افراد ناآگاه بدانند که آقای قالیباف از اول که پا در این راه گذاشت، صادقانه برنامه‌های انقلابی و امیدبخشی به مردم اعلام کرد و با همه وجود برای شرکت در انتخابات آمده بود و اکنون اعلام کرد که برای حفظ وحدت کنار می‌رود و این تصمیم انقلابی کاملاً منطقی و حماسی است.

 

علیزاده افزود: آقای قالیباف در طول هفته های گذشته متحمل زحمات زیادی شدند و با سخنان منطقی، مستدل و انقلابی خود طرفداران انبوهی را دور خودشان جمع کرده و هزینه‌های معنوی و مادی هم پرداختند؛ اما موضوع اینجاست که در سر گردنه‌ها باطن نیت ها و اخلاص آنها بر ملا و به نمایش گذاشته می‌شود و خوشا به حال جناب قالیباف که بخاطر مردم، ایران و انقلاب اسلامی فداکاری کردند.

 

قالیباف و رئیسی

 

بنیان گذار رسانه های قرآنی مکتوب در شمالغرب کشور در ادامه با اشاره بر این که دکتر قالیباف هم مانند همه ما نیروهای انقلابی از سپردن ادامه امور کشور به جریانی که کشور را با مشکلات بسیار فراوانی روبرو کرده و خود با مشکلات مردم فاصله گرفته است، احساس خطر کردند؛ خاطر نشان کرد: وقوع این اتفاق در جهت خواست ملت برای عبور از دولت روحانی بسیار مفید است چرا که خواسته مهم مردم این بود که این دولت ناکارآمد و بی کفایت است و در ٢٩ اردیبهشت، مردم پایان این دولت ناکارآمد را رقم خواهند زد.

 

دکتر محمدباقر قالیباف

 

وی این اقدام انقلابی قالیباف را برآمده از عقلانیت، نهایت خردورزی و ایمان دانست و افزود: این اقدام هدفی را دنبال می کند که به اعتلای انقلاب، وحدت برای نیل به ارزشها و همگامی برای رفع مشکلات همه آحاد مردم بخصوص قشر آسیب پذیر، محروم و نیز کم درآمد می انجامد.

 

سردبیر تنها رسانه مکتوب ارزشی، انقلابی و قرآنی آذربایجان غربی، زمان سنجی و درایت این نیروی ارزشمند مردمی و انقلابی را مهم ارزیابی کرده و با اشاره به ظرفیتهای بالای این نیروی توانمند، از همه نیروهای مردمی انقلاب خواست تا با جمع شدن در کنار هم و استفاده از این فرصت مغتنم برای رفع بارهای سنگینی که امروز بر دوش مردم است، در یک اقدام انقلابی تمام ظرفیتهای خود را به کار بگیرند و با حمایت از آیت ا... رئیسی - این امید امروز و آینده انقلاب که فردی سالم، توانمند و پرکار هستند- را یاری کنند تا هم کشور در مسیر توسعه روزافزون قرار بگیرد، هم از پتانسیل نیروهای جوان در سازندگی و بالندگی کشور استفاده شود و هم غبار محرومیت از جامعه زدوده شود و هم به آرمانهای انقلاب که در ورطه کم توجهی است فرصتی بزرگ داده شده و توجهی عظیم گردد.

 

ابراهیم رئیسی


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای