پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

استقبال مردم و جایگاهداران از دستورالعمل مبارزه با شیوع کرونا در جایگا

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از استقبال مردم و جایگاهداران از دستورالعمل مبارزه با کرونا در جایگاههای سوخت خبر داد.

احمد مجرد,ارومیه,پخش فرآورده های نفتی,پخش فرآورده های نفتی ارومیه,جایگاه,سوخت,کرونا,

کد مطلب: 151
استقبال مردم و جایگاهداران از دستورالعمل مبارزه با شیوع کرونا در جایگاه های سوخت
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 21:21
استقبال مردم و جایگاهداران از دستورالعمل مبارزه با شیوع کرونا در جایگاه های سوخت

اخبار ارومیه / اخبار آذربایجان غربی

به گزارش امید آذربایجان، احمد مجرد -مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه- با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: تامین الزامات بهداشتی مشتریان اعم از دستکش یکبار مصرف، دستمال کاغذی و مواد ضدعفونی کننده به عهده مالکین جایگاه هاست و لازم است از مشارکت فعال جایگاه ها در تامین لوازم بهداشتی قدردانی گردد.

 

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مشارکت عمومی اعم از مشتریان، مالکین و اپراتور جایگاهها در پیشگیری کرونا ویروس در مجاری عرضه اهمیت زیادی دارد از مشتریان خواست در مرحله اول ضمن رعایت بهداشت فردی به هنگام سوختگیری، از دستکش استفاده نموده و در غیر اینصورت اجازه دهند اپراتورها و متصدی جایگاه ها نسبت به سوختگیری و واریز وجه اقدام نموده و یا از دستکش های یکبار مصرف موجود در جایگاه ها استفاده نمایند.

 

مجرد، همچنین از مشتریان جایگاه ها نیز خواست: جهت پیشگیری از انتشار ویروس از پول نقد در جایگاه ها استفاده نکنند و از زیرساخت های بانکی فراهم شده در مجاری عرضه بهره برداری نمایند.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به اجرای دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در جایگاهها خاطرنشان کرد: بازدید و نظارت بر ضدعفونی و گندزدایی تجهیزات از قبیل نازل‌ها، دستگاه‌های کارت خوان و شست وشوی محیط عمومی جایگاه ها به سرپرستی روسای نواحی شهرستانی از ۱۱ اسفند ۹۸ شروع شده و به طور روزانه از جایگاه ها بازدید خواهد شد.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای