پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو ارومیه احداث می‌شود

معاون شهردار ارومیه خبر داد: تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو ارومیه احداث می‌شود مسئول معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه از احداث تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو خبر داد.

شهرداری ارومیه,جوان کیا,معاونت فنی و عمرانی,ارومیه,تالار شهر,سرو ارومیه,اخبار ارومیه,

کد مطلب: 50
تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو ارومیه احداث می‌شود
تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اسفند 1394 ساعت 17:45
تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو ارومیه احداث می‌شود

معاون شهردار ارومیه خبر داد:

تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو ارومیه احداث می‌شود

مسئول معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه از احداث تالار شهر در کنار پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو خبر داد.

 

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/رضا جوان‌کیا پس از بازدید از پروژه‌ها تقاطع غیرهمسطح سرو، اظهار داشت: پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو با هدف رفع مشکل ترافیکی کمربندی ارومیه و جاده سرو، دسترسی آسان به باغ رضوان و مبدا ورودی به کمربندی دوم اجرایی شده است.

 

وی با بیان اینکه کار زیباسازی این پروژه در حال انجام است، تصریح کرد: ١٢٠ میلیارد تومان کل اعتبار این پروژه است که از این میزان ٨٤ میلیارد تومان برای آزادسازی و تملک اراضی برای اجرای این پروژه هزینه شده است.

 

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه طول این پروژه را ٣٢ کیلومتر عنوان کرد و گفت: بنا داریم امتداد این پروژه را اجرایی کرده و از طریق سرمایه‌گذاری و به روش BOT و از طریق اخذ عوارضی برگشت سرمایه کنیم.

 

این مقام مسئول با اشاره به اشتغال ایجاد شده در اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح سرو، اعلام کرد: در اجرای این پروژه بزرگ ١٦ هزار نفر مشغول کار به کار هستند.

 

جوان‌کیا با بیان اینکه فاز نخست این پروژه بهمن ماه امسال اجرایی شده است، ادامه داد: در فازهای بعدی جاده بند ارومیه به این پروژه وصل خواهد شد که با ساخت این پل شاهد اجرای یکی از بزرگترین پل‌های کشور خواهیم بود.

 

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه مهمترین بخش اجرای این پروژه را آزادسازی اراضی عنوان کرد و گفت: شهرداری ارومیه از حالت انفعالی خارج شده و پروژه‌های عمرانی را در تمام زمانها اجرایی می‌کند.

 

وی احداث تالار شهر را از دیگر پروژه‌های جانبی این پروژه عنوان کرد و گفت: تالار شهری نیز در کنار این پروژه احداث خواهد شد که در این خصوص ملک مورد نیاز نیز خریداری شده است.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای