پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

بیش از ١١ هزار تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی واگذار شد

مدیر امور شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال ١١ هزار و ۵٤٨ مورد تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی آذربایجان غربی پرداخت شده است.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، بهنام شهدی با ا

بانک کشاورزی,آذربایجان غربی,شهدی,تسهیلات بانکی,کشاورزی,

کد مطلب: 107
بیش از ١١ هزار تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی واگذار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه 31 شهریور 1395 ساعت 11:35
بیش از ١١ هزار تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی واگذار شد

مدیر امور شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال ١١ هزار و ۵٤٨ مورد تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی آذربایجان غربی پرداخت شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، بهنام شهدی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در این زمینه، تصریح کرد: ٢ میلیارد و ٤۵ میلیون و ٩٠٤ میلیون ریال میزان تسهیلات واگذار شده در بخش کشاورزی توسط بانک کشاورزی آذربایجان غربی است.

 

مدیر امور شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی ادامه داد: این میزان تسهیلات در بخش تسهیلات ازدواج، آب و خاک، صنایع تبدیلی و تکمیلی، زراعت، شیلات، مکانیزاسیون، باغات، گاوداری و دامداری، خدمات کشاورزی، جنگل و مرتع و ... واگذار شده است.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه در بخش آب و خاک ٨٤٧ مورد تسهیلات واگذار شده است، اعلام کرد: میزان تسهیلات برگزار شده در این زمینه ٢٠١ هزار و ٦٣٩ میلیون ریال است.

 

شهدی تسهیلات واگذار شده در بخش شیلات آذربایجان غربی را ٢١٦ مورد اعلام و خاطرنشان کرد: میزان تسهیلات در این زمینه ٧ هزار و ۵٤ میلیون ریال است.

 

مدیر امور شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی میزان تسهیلات واگذار شده در برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی استان را طی سال جاری ۵٩ هزار و ٤٣٧ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این میزان تسهیلات برای ٢٠٧ مورد مکانیزاسیون واگذار شده است.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای