پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

هدایت بخش اعظمی از تسهیلات بانک مهراقتصاد به سمت اشتغالزایی

با حضور معاون مهندسی و پشتیبانی بانک مهر اقتصاد، ساختمان جدید شعبه این بانک در شهرستان خوی به بهره برداری رسید.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، محمد اکبری – معاون پشتیبانی و

بانک مهر اقتصاد,محمد اکبری,تسهیلات,بانک,مهر اقتصاد,خوی,اقتصاد مقاومتی,

کد مطلب: 112
هدایت بخش اعظمی از تسهیلات بانک مهراقتصاد به سمت اشتغالزایی
تاریخ انتشار : سه شنبه 06 مهر 1395 ساعت 20:15
هدایت بخش اعظمی از تسهیلات بانک مهراقتصاد به سمت اشتغالزایی

با حضور معاون مهندسی و پشتیبانی بانک مهر اقتصاد، ساختمان جدید شعبه این بانک در شهرستان خوی به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، محمد اکبری – معاون پشتیبانی و مهندسی بانک – در مراسم گشایش شعبه خوی با اشاره به رویکرد بانک مهر اقتصاد در پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد بیشترین تسهیلات را با کمترین بروکراسی اداری به مشتریان ارائه می‎کند.

 

اکبری ادامه داد: بخش اعظمی از تسهیلات بانک مهر اقتصاد به سمت ایجاد اشتغال هدایت می شود و بخش‎هایی نظیر صنعت خودرو، فولاد و معدن که ارزش افزوده دارند از تسهیلات این بانک بهره مند می شوند.

 

وی تصریح کرد: منابع مالی باید در مسیر اشتغال، کارآفرینی و حمایت از بنگاه‎های اقتصادی صرف شود تا در نتیجه آن سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور پیاده سازی شود.

 

گفتنی است کار یکسان سازی و مرمّت پروژه مذکور که جزء برنامه های عمرانی بانک مهر اقتصاد است از سال ٩٤ در زمینی به ابعاد ٣۵٤ متر مربع عرصه و ۵٣٤ متر مربع اعیان آغاز شد که در سال جاری و مقارن با هفته دفاع مقدس به بهره برداری رسید.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای