پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

بخشودگی جرایم بدهکاران وام‌های بانک کشاورزی

مسئول روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی از بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه بدهکاران این بانک در صورت تسویه بدهی تا پایان سالجاری خبر داد.   کامران نوری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار م

کد مطلب: 123
بخشودگی جرایم بدهکاران وام‌های بانک کشاورزی
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 بهمن 1395 ساعت 11:16
بخشودگی جرایم بدهکاران وام‌های بانک کشاورزی

مسئول روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی از بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه بدهکاران این بانک در صورت تسویه بدهی تا پایان سالجاری خبر داد.

 

کامران نوری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به دستور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: هیأت مدیره این بانک طی مصوبه ای، بخشودگی جرائم دیرکرد بدهکاران این بانک را مشروط به تسویه نقدی بدهی تا پایان سال جاری مورد تأکید قرار داد.

 

وی گفت: این مصوبه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، همچنین سیاست های حمایتی دولت محترم از واحدهای تولیدی و سایر گیرندگان تسهیلات به تصویب رسیده است.

 

مسئول روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: کلیه بدهکاران این بانک، به ویژه کشاورزان زحمتکش استان که به هر دلیل تا کنون امکان تسویه بدهی هایشان مقدور نبوده، می توانند در این فرصت پیش آمده با مراجعه به شعب این بانک در سراسر استان و پرداخت نقدی مبلغ بدهی خود، از بخشودگی شش درصدی جریمه تأخیر تأدیه بهره مند شوند.

کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای