پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

منطقه ٣ ارومیه شرایط مساعدی برای سرمایه گذاری دارد

رسول حاج بیگی، شهردار منطقه٣ ارومیه، با بیان اینکه در منطقه٣ شهرداری ارومیه زمینه برای جذب سرمایه گذار فراهم است، گفت: در این منطقه، پروژه های سرمایه گذاری مثل ۵٠٠ دستگاه «شهید باهنر» در ق

کد مطلب: 132
منطقه ٣ ارومیه شرایط مساعدی برای سرمایه گذاری دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 بهمن 1395 ساعت 22:18
منطقه ٣ ارومیه شرایط مساعدی برای سرمایه گذاری دارد

رسول حاج بیگی، شهردار منطقه٣ ارومیه، با بیان اینکه در منطقه٣ شهرداری ارومیه زمینه برای جذب سرمایه گذار فراهم است، گفت: در این منطقه، پروژه های سرمایه گذاری مثل ۵٠٠ دستگاه «شهید باهنر» در قالب پروژه های مسکونی، تجاری، تفریحی و خدماتی در دست اجراست.

 

وی با اشاره به نوسازی مجتمع ۵٠٠ دستگاه شهید باهنر ارومیه و ایجاد مجتمع های مسکونی، تجاری و خدماتی در قالب پروژه سرمایه گذاری، افزود: تفاهم‌نامه طرح نوسازی منازل مسکونی ۵٠٠ دستگاه شهید باهنر به امضا رسیده است و این طرح بزودی با جذب سرمایه گذار وارد فاز اجرایی می شود.

 

این مقام مسئول با اعلام خبر شناسایی ٢٦ پروژه سرمایه گذاری برای ایجاد مجتمع های تجاری و تفریحی در منطقه ٣، اظهار داشت: حضور سرمایه گذاران در منطقه و اجرای پروژه های تجاری، خدماتی و گردشگری منجر به توسعه و رونق اقتصادی منطقه می شود.

 

حاج بیگی، منطقه٣ شهر ارومیه را بهترین منطقه برای انجام پروژه های سرمایه گذاری معرفی کرد و خاطرنشان ساخت: این منطقه برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری چون ساخت مجتمع موج های آبی و مجتمع های تجاری، تفریحی و خانه های ویلایی بهترین موقعیت را دارد.

کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای