پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

بیمارستان صحرایی برای مبارزه با کرونا در ارومیه راه اندازی می شود

استاندار آذربایجان‌غربی از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی برای مبارزه با کرونا در ارومیه خبر داد.

کرونا,ارومیه,شهریاری,استاندار,آذربایجان غربی,اخبار ارومیه,اخبار آذربایجان غربی,بیمارستان صحرایی,

کد مطلب: 146
بیمارستان صحرایی برای مبارزه با کرونا در ارومیه راه اندازی می شود
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اسفند 1398 ساعت 19:13
بیمارستان صحرایی برای مبارزه با کرونا در ارومیه راه اندازی می شود

اخبار ارومیه / اخبار آذربایجان غربی

به گزارش امید آذربایجان، محمد مهدی شهریاری در جلسه پیشگیری از شیوع کرونا، اظهار کرد: برای صنوفی که بیشتر با مردم ارتباط دارند از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه‌های مربوطه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده تهیه و توزیع می‌شود.

 

وی از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی برای مبارزه با کرونا در ارومیه خبر داد و تصریح کرد: با توجه به کمبود امکانات بهداشتی در مناطق حاشیه‌نشین، مقرر شده با همکاری ارگانهای مختلف بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی کننده در این مناطق توزیع شود.


استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در بین معتادین متجاهر نیز نیروی انتظامی مسئولیت شناسایی و پشتیبانی از این افراد را به منظور توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده با همکاری نهادهای مربوطه بر عهده دارد.


شهریاری همچنین ظرفیت سازمانهای مردم نهاد را برای پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در راستای آگاهی‌بخشی به مردم از طریق شیوه‌های کاربردی بسیار مهم و موثر دانست و بر ضرورت به‌کارگیری این توانمندی ها تاکید کرد.


وی ادامه داد: تلاش جهادگونه کادر پزشکی و درمانی اعم از پزشکان، پرستاران و کادر خدماتی بیمارستان‌ها ستودنی است و ما نیز خود را مکلف به تامین نیازهای این قشر می‌دانیم، توصیه جدی به شهروندان، رعایت توصیه‌های بهداشتی است و معتقدیم پرهیز از ترددهای غیر ضروری موثرترین راه مبارزه با کرونا ویروس است.


برچسب ها : , , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای