پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی/علی علیزاده

علی علیزاده، سردبیر روزنامه آبشار به مناسبت انتشار هزارمین شماره پیاپی این نشریه قرآنی و دینی، یادداشتی با عنوان «١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی» را منتشر کرد. نسخه چاپی حاوی این

روزنامه آبشار,آذربایجان غربی,نشریه,آبشار,روزنامه آذربایجان غربی,

کد مطلب: 28
١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی/علی علیزاده
تاریخ انتشار : شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 21:50
١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی/علی علیزاده

علی علیزاده، سردبیر روزنامه آبشار به مناسبت انتشار هزارمین شماره پیاپی این نشریه قرآنی و دینی، یادداشتی با عنوان «١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی» را منتشر کرد. نسخه چاپی حاوی این یادداشت که قرار است روز یکشنبه(فردا) در دکه های روزنامه فروشی آذربایجان غربی قرار گیرد بدین شرح است:

 

پر افتخارترين نشريه استان خستگی نمی شناسد؛

١٠٠٠ شماره همراه با مردم آذربایجان غربی

 

علی عليزاده/سردبير

تنها چند روز از ١٢ بهمن که آغاز سومين سال انتشار روزنامه آبشار و پانزدهمين سال تاسيس نشريه(که مدتی بصورت دوهفته نامه و مدتی به صورت هفته نامه منتشر شد) می گذرد که به شماره ١٠٠٠ رسيديم.

 

قصد جشن گرفتن و هورا کشيدن نداريم چرا که در سالهای گذشته هر چه در توان داشتيم در طبق اخلاص گذاشتيم و آبشار در ۵ جشنواره استانی و يک جشنواره فرا استانی به عنوان نشريه برتر شناخته شده و يک بار نيز عنوان نشريه برگزيده فرهنگی استان را کسب کرده است و از جشنواره های مختلف مطبوعاتی ده ها عنوان را در زمينه های مختلف کسب کرده است و تا ده سال ديگر نيز ديگر نشريات استان يارای رسيدن به گردپای اين نشريه در افتخارات مختلف را نخواهند داشت.

 

اين همه تلاش برای خدمتگزاری در عرصه فرهنگ و رسانه بوده و گامهایی بوده است که در راستای اعتلای فرهنگ قرآنی و اسلامی برداشته شده است و اميدواريم در ادامه نيز خدمتگراری صديق در عرصه رسانه برای مردم آذربایجان غربی باشيم.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای