پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

کاظمی‌کیا: ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی برق در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی تصریح کرد: ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی برق در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی اخبار ارومیه/حمید کاظمی‌کیا با اشاره به شاخص‌های بهره‌مندی استان در را

شرکت برق,آذربایجان غربی,برق,کاظمی کیا,برق آذربایجان غربی,اخبار ارومیه,

کد مطلب: 35
کاظمی‌کیا: ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی برق در آذربایجان غربی
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 بهمن 1394 ساعت 14:46
کاظمی‌کیا: ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی برق در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی تصریح کرد:

ضریب نفوذ ١٠٠ درصدی برق در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی

اخبار ارومیه/حمید کاظمی‌کیا با اشاره به شاخص‌های بهره‌مندی استان در رابطه با بخش توزیع، تصریح کرد: ضریب نفوذ برق در بخش توزیع در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی ١٠٠ درصد است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: حدود ٢ هزار کنتور هوشمند آب و برق برای مشترکان کشاورزی در آذربایجان غربی نصب شده است.

 

وی اظهار داشت: صنعت برق به عنوان زیربنایی‌ترین صنعت نقش تأثیرگذاری را در زندگی مردم و رشد و تعالی جامعه دارد و خدماتی که این صنعت ارائه می‌دهد مورد توجه و نظارت مردمی است.

 

این مقام مسئول ادامه داد: جهت‌گیری اساسی در این صنعت ارائه خدمت مطلوب و با کیفیت برای مردم استان است و با این رویکرد میلیون‌ها خانوار شهری و روستایی، کارخانه‌ها، مراکز تولیدی، صنعتی، خدماتی و درمانی از نعمت برق بهره‌مند هستند.

 

کاظمی‌کیا مأموریت شرکت توزیع برق آذربایجان غربی را توزیع انرژی الکتریکی پایدار، مطمئن و اقتصادی، ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، بهبود بهره‌وری انرژی و تعامل مؤثر با ذینفعان بیان کرد و افزود: این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان گام بر می‌دارد.

 

وی توسعه، اصلاح، نگهداری از شبکه‌ها به منظور حصول اطمینان از پایداری شبکه مطابق با استانداردهای وزارت نیرو، کاهش تلفات انرژی الکتریکی و مدیریت تعرفه‌های برق برای اقتصادی شدن انرژی مصرفی در سمت تقاضا، پاسخگویی به موقع و صحیح به درخواست‌های مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت را از جمله اقدامات در راستای تحقق مأموریت شرکت برشمرد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی تصریح کرد: هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق، تعامل مطلوب و مؤثر با ذینفعان و کسب رضایت آنها و بهره‌مندی از فرآیندهای نظام‌مند، پویا و مکانیزه به منظور ارتقا بهره‌وری و پاسخگویی از جمله اولویت‌ها محسوب می‌شود.

 

کاظمی‌کیا به شاخص‌های بهره‌مندی استان در بخش انتقال اشاره کرد و یادآور شد: به منظور تقویت شبکه‌های انتقال و افزایش قابلیت اطمینان این شبکه‌ها پروژه‌های خوبی در سنوات گذشته مصوب کرده که امید است با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاخص‌های بهره‌مندی در بخش انتقال در استان مثبت شود.

 

ضریب نفوذ برق ١٠٠ درصدی در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی با اشاره به شاخص‌های بهره‌مندی استان در رابطه با بخش توزیع، تصریح کرد: ضریب نفوذ برق در بخش توزیع در مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی ١٠٠ درصد است.

 

کاظمی‌کیا با بیان اینکه در حال حاضر ١٠٠ درصد جمعیت شهری و روستایی استان از برق بهره‌مند هستند، یادآور شد: زیرساخت‌های بخش توزیع برای توسعه استان در همه بخش‌ها ١٠٠ درصد آماده است که با اجرای زیرساخت‌های بخش توزیع استان آماده توسعه خواهد بود.

 

وی به نصب کنتورهای هوشمند آب و برق در استان اشاره کرد و ادامه داد: حدود ٢ هزار کنتور هوشمند آب و برق برای مشترکان کشاورزی در آذربایجان غربی نصب شده که در پیک بار به صورت اتوماتیک جریان برق را قطع می‌کنند.

 

کاظمی‌کیا با بیان اینکه کنتورهای هوشمند آب و برق به عنوان ابزاری کارآمد جهت استفاده بهینه از آب‌های زیرزمینی محسوب می‌شود، افزود: کنتورهای هوشمند آب و برق جایگزین دو کنتور موجود در چاه‌ها می‌شود و موجب کاهش هزینه‌های خرید، نصب و نگهداری از کنتور می‌گردد.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای