پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

خدمات ثبتی به صورت الکترونیک در منطقه آزاد ماکو ارائه می‌شود

در دیدار مدیران کل ثبت استان و کشور در ماکو مطرح شد؛ خدمات ثبتی به صورت الکترونیک در منطقه آزاد ماکو ارائه می‌شود اخبار آذربایجان غربی/اخبار ماکو/مرتضی ادب مدیرکل ثبت شرکت های کشور و امیر جوان

ثبت اسناد و املاک,آذربایجان غربی,جوان کیا,مرتضی ادب,فروزان,منطقه آزاد,ماکو,

کد مطلب: 49
خدمات ثبتی به صورت الکترونیک در منطقه آزاد ماکو ارائه می‌شود
تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اسفند 1394 ساعت 17:32
خدمات ثبتی به صورت الکترونیک در منطقه آزاد ماکو ارائه می‌شود

در دیدار مدیران کل ثبت استان و کشور در ماکو مطرح شد؛

خدمات ثبتی به صورت الکترونیک در منطقه آزاد ماکو ارائه می‌شود

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ماکو/مرتضی ادب مدیرکل ثبت شرکت های کشور و امیر جوان کیا مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی با حسین فروزان مدیرعامل منطقه آزاد ماکو دیدار کردند.

 

امیر جوان کیا مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی که به همراه ادب مدیرکل ثبت شرکت های کشور به منطقه آزاد ماکو سفر کرده بودند با اشاره به تلاش اداره کل ثبت استان برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر در این منطقه گفت: با استفاده از سیستم های نوین و با عملکرد سریع تر قصد داریم خدماتی در خور شایسته را در این منطقه ارائه دهیم.

 

وی افزود: در حال حاضر عملکرد سازمان ثبت در استان نسبت به کشور در سطح قابل قبولی است که امیدواریم با ارائه خدمات بهتر، آن را ارتقا دهیم.

 

حسین فروزان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز با تاکید بر اینکه باید تمام تلاش خود را برای به‌روز کردن ثبت شرکت‌ها در منطقه ازاد انجام دهیم، خاطرنشان کرد: با به‌روز کردن فن‌آوری در این حوزه می‌توانیم، خدمات بیشتر و بهتری برای مردم و صاحبان سرمایه در منطقه آزاد ماکو ارائه دهیم.

 

مرتضی ادب، مدیرکل ثبت شرکت‌های کشور نیز با بیان اینکه آمادگی داریم تمام سرویس‌های الکترونیکی شرکت‌ها را به منطقه آزاد ماکو ارائه دهیم، گفت: تلاش داریم ضمن حفظ استقلال مناطق آزاد، سیستم جامع ثبت شرکت‌ها تعریف شود که این امر می‌تواند خروجی بهتر و کامل‌تری را در اختیار سازمان قرار دهد.

 

وی همچنین از اجرای پروژه جدید در رابطه با شهرهای فرودگاهی خبر داد که با توجه به راه‌اندازی فرودگاه منطقه آزاد ماکو در آینده نزدیک استفاده از این امکان نیز می‌تواند در جهت بهبود عملکرد ثبت و فعالیت شرکت‌ها در منطقه آزاد ماکو شود.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای