پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

فوت یکی از مصدومان انفجار مواد محترقه در میاندوآب

مواد محترقه همچنان تلفات می گیرد؛ فوت یکی از مصدومان انفجار مواد محترقه در میاندوآب اخبار حوادث/اخبار آذربایجان غربی/اخبار میاندوآب/در این حادثه که در کوی سعادت میاندوآب و در داخل یک دستگاه سواری پژ

مواد محترقه,میاندوآب,فوت,انفجار,پژو ٢٠٦,بیمارستان,

کد مطلب: 51
فوت یکی از مصدومان انفجار مواد محترقه در میاندوآب
تاریخ انتشار : یکشنبه 02 اسفند 1394 ساعت 18:28
فوت یکی از مصدومان انفجار مواد محترقه در میاندوآب

مواد محترقه همچنان تلفات می گیرد؛

فوت یکی از مصدومان انفجار مواد محترقه در میاندوآب

اخبار حوادث/اخبار آذربایجان غربی/اخبار میاندوآب/در این حادثه که در کوی سعادت میاندوآب و در داخل یک دستگاه سواری پژو ٢٠٦ رخ داده بود، انفجار مواد محترقه دست ساز سبب مصدومیت دو نفر جوان شده بود.

 

مصدومان این حادثه با اقدام به موقع اهالی و تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند تا تحت درمان قرار گیرند ولی بر اساس گزارشات دریافتی متاسفانه یکی از دو نفر به دلیل شدت جراحات به ارومیه اعزام شد که اقدامات انجام گرفته اثرگذار نشده و این جوان فوت کرد.

 

بر اساس این گزارش، حال دیگر مصدوم این حادثه نیز که در بیمارستان بستری است، رضایت بخش عنوان شده است. به گفته شاهدان عینی حادثه، شدت این انفجار به حدی بوده که سبب ترس و وحشت اهالی کوچه نیز شده است.

 

گسترش استفاده از مواد محترقه در بین جوانان برای ایجاد نشاط و شادی کاذب و خطرهایی که انفجارهای حاصل از این مواد خطرناک به وجود می آورند، سبب شده  تا هر لحظه منتظر بروز حادثه ای ناگوار در روزهای پایانی سال در گوشه ای از شهر باشیم.

 

آگاه سازی جوانان و نوجوانان از جمله دیگر اقداماتی است که می تواند در این روزها برای کاهش و مقابله با حوادث احتمالی انجام گیرد.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای