پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

جلال زاده: افتخار می کنم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستم

کاندیدای مورد حمایت اقشار مستضعف جامعه تصریح کرد: افتخار می کنم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستم اخبار ارومیه/جلال زاده گفت: برخی با انتقاد می گویند مردم فقیر، روستایی، شهرهای کوچک و منا

جلال زاده,مجلس,ارومیه,مستضعف,اخبار ارومیه,وحید جلال زاده,

کد مطلب: 58
جلال زاده: افتخار می کنم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستم
تاریخ انتشار : چهارشنبه 05 اسفند 1394 ساعت 13:59
جلال زاده: افتخار می کنم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستم

کاندیدای مورد حمایت اقشار مستضعف جامعه تصریح کرد:

افتخار می کنم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستم

اخبار ارومیه/جلال زاده گفت: برخی با انتقاد می گویند مردم فقیر، روستایی، شهرهای کوچک و مناطق محروم طرفدار شما هستند اما افتخار ما خدمتگزاری به همین اقشار مستضعف و طبقات محروم جامعه است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان» به نقل از پایگاه رسمی اطلاع رسانی وحید جلال زاده، این کاندیدای ارومیه ای در جمع طرفداران و عده کثیری از مردم ارومیه اظهار کرد: در هنگام رأی دادن باید به عمل و منطق رأی داد و از تعصبات قومی و مذهبی دوری گزید و در این صورت است که می توانیم بگوییم که سطح شعور و درک مردم یک شهر بالاست و قطعاً ارومیه نیز چنین است.

 

وی با بیان اینکه مقدمه فساد فاسد است، افزود: کسی که امروز و در پیش از انتخابات با مردم صادق و رو راست نباشد در مجلس هم نخواهد توانست این شاخصه ها را از خود دور کرده و به خدمتگزاری بپردازد.

 

نمایندگان مدیون به عده خاص، تنها حامی همان طیف هستند نه عموم مردم

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ارومیه گفت: اگر افراد صادق به مجلس راه یابند قطعاً مجلس با صداقتی نیز خواهیم داشت و بسیاری از امور حل و فصل خواهد شد.

 

جلال زاده ادامه داد: دو رویی و قربانی کردن اخلاق برای ورود به مجلس در جهت منافع شخصی است و دقت داشته باشیم که علاوه بر این موضوع اگر کسی به عده محدودی برای پیروزی در انتخابات مدیون شد نماینده آن طیف می شود و توانایی خدمتگزاری به تمامی مردم جامعه را ندارد.

 

نماینده تمام مردم ارومیه خواهم شد نه نماینده قبیله و گروه خاص

وی تصریح کرد: هرچه داریم از مردم است و خدمتگزاری به مردم کمتر نصیب افراد می شود و علاوه بر این موضوع بر اساس آموزه های مذهبی و دینی نیز جزء نعمات خداوند محسوب می شود.

 

استاندار سابق آذربایجان غربی تأکید کرد: امام خمینی(ره) پس از سالها مبارزه بینی شاه را به خاک مالیدند اما فردی به عظمت شخصیت وی می گفت که بنده را با نام خدمتگزار بخوانید و این شاخصه افراد مردمی و الهی است.

 

جلال زاده یادآور شد: شعارهای دروغین و خارج از اختیارات و فعالیتهای یک نماینده باعث پوچ شدن وعده های نماینده و در نتیجه بدبینی به جایگاه مجلس می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه موعد دادن وعده از طرف بنده به مردم ارومیه فرا رسیده است، گفت: بنده به عنوان کاندیدا وعده و وعید صادق می دهم که اگر نماینده شوم به دور از حواشی و مسائل شخصی، قبیله ای و گروهی برای جوانان شهرم کوشیده و وقت بگذارم و در جهت رفع بیکاری و ایجاد اشتغال گام بردارم.

 

در صورت اعتماد مردم به بنده، خود را فقط مدیون مردم ارومیه می دانم و لا غیر!

جلال زاده اظهار کرد: قول می دهم که در مقابل انتخاب و رأی مردم، دینی به دیگران نداشته و مدیون مردم شهر خودم باشم تا بتوانم با خدمتگزاری آن را ادا کنم.

 

وی افزود: در مدت خدمت در استانداری آذربایجان غربی این موضوع را ثابت کرده و دین خود را به این مردم ادا کرده و در تمامی مراسمات آنها حضور یافته و 120 سفر شهرستانی و 300 سفر روستایی داشته ام و این سفرها تنها برای بررسی مشکلات و رفع معضلات موجود بود.

 

اگر به مجلس راه یافتم خودم را وقف مردم ارومیه می کنم/قول ساماندهی فروش محصولات کشاورزی روستاییان را می دهم

جلال زاده تأکید کرد: قول می دهم که اگر به مجلس راه یافتم خود را وقف مردم ارومیه کرده و در جهت رفاه و آسایش آنها قدم بردارم.

 

وی با اشاره به مشکلات عدیده کشاورزان ارومیه ای افزود: یکی دیگر از وعده هایم در بحث محصولات کشاورزی است و بیان می کنم که نگذارم اهالی روستاها یک سال زحمت کشیده و بعد محصولات را در سردخانه جمع کرده و نتوانند به فروش برسانند چون قبل از این در زمان تصدی پست استانداری توانسته ام و می توانم.

 

ضمانت وعده های انتخاباتی ام کارنامه و عملکردم است/اقشار فقیر جامعه عامل عزت و افتخارند

جلال زاده اظهار کرد: ضمانت اجرایی وعده های انتخاباتی من، اقدامات انجام داده در زمان مسئولیت در استانداری است چون آن موقع توانستم درآمد کشاورزان را افزایش داده و موجبات رضایتمندی آنها را فراهم آورم.

 

وی با بیان اینکه پروژه راه آهن ارومیه در سال 80 کلنگ زنی شده و در سال 88 هنوز در ایستگاه مراغه بود، گفت: راه آهن مراغه به ارومیه را در چنین شرایطی تحویل گرفته و با ادامه ریل گذاری به طول 81 کیلومتر و رساندن آن به محمدیار در سال 92، پروژه را تحویل دادم و ضمانت و گارانتی وعده من برای آوردن راه آهن به ارومیه کارنامه و عملکردم در این خصوص است.

 

جلال زاده اقشار فقیر و مناطق محروم جامعه را عامل عزت، افتخار، حفظ و قدرتمندی نظام بیان کرد و افزود: در زمان تصدی پست استانداری در عرض سه سال اعتباری بالغ بر 25 میلیاردتومان به فرمانداری و شهرداری ارومیه کمک برای رسیدگی به مناطق محروم حاشیه ای پیگیر شده و تخصیص دادم.

 

باید با مردم صادق بود/آسفالت کوچه و معابر کار نماینده نیست

وی با اشاره به اینکه قول می دهم خادم مناطق محروم جامعه باشم، تصریح کرد: این موضوع را حتی در سال 92 و در هنگام شروع فعالیت شورای اسلامی شهر ارومیه و در جلسه با اعضاء منتخب این شورا نیز گفته و تأکید کردم که بیایید عهد ببندیم که مناطق محروم را رسیدگی و امکانات و آسایش را در آنجا ارتقاء دهیم.

 

جلال زاده با اشاره به اینکه کسی که ادعای ورود به مجلس را دارد باید صادق الوعد باشد، گفت: آسفالت کوچه و معابر کار نماینده نیست و اینگونه وعده ها کذب هستند.

 

مشکل کم آبی روستاییان را پیگیری و حل می کنم

استاندار سابق آذربایجان غربی تصریح کرد: امروزه شاهد هستیم که تعدادی از روستاهای ارومیه با کم آبی و یا بی آبی درگیرند و مشکل اساسی روستائیان این موضوع است و من قول می دهم که مشکل کم آبی آنها را پیگیری و حل کنم چون قبلاً در کارنامه ام تجهیز و آبرسانی به 750 هکتار از اراضی بخش انزل ارومیه را دارم.

 

وی با اشاره به اینکه در زمان تصدی پست استانداری آذربایجان غربی سه هزار نفر از جوانان را از شیوه کارکردن شرکتی به استخدام قراردادی تغییر وضعیت دادم، افزود: اما اکنون شاهد هستیم که دوباره آنها را به وضعیت سابق بازگردانده اند و قول پیگیری اینگونه مشکلات را نیز می دهم.

 

قول می دهم که اگر نماینده شدم ورزشکاران آسیایی و جهانی دغدغه معیشتی نداشته باشند

وی گفت: امروزه در جامعه می بینیم که ورزشکاران مدال آور در سطح آسیایی و جهانی در اوج محرومیت و در نتیجه زحمات و تلاش های خود به قهرمانی می رسند و من از همه می پرسم که آیا ارزش ندارد به قهرمانان و افتخارآفرینان این مرز و بوم که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در اقصی نقاط جهان برافراشته می کنند و از محرومیت و فقر رنج ببرند، رسیدگی شود؟

 

جلال زاده ادامه داد: قول می دهم که اگر نماینده شدم بند، قانون یا مصوبه ای را در مجلس به تصویب برسانم که در آن ورزشکاران آسیایی و جهانی دغدغه معیشتی نداشته باشند و با خیال راحت برای کشورمان افتخارآفرینی کنند و زندگی آنها را تأمین کنم.

 

افتخار می کنیم که مورد قبول اقشار مستضعف و محروم جامعه هستیم

وی اظهار کرد: برخی با انتقاد از دولت گذشته می گویند که مردم فقیر، روستایی، شهرهای کوچک و یا مناطق محروم طرفدار شما هستند و به شما رأی دادند و ما می گوییم افتخار می کنیم که مورد قبول مستضعفین و اقشار محروم جامعه بوده و مورد وثوق آنها هستیم.

 

دعای عاقبت به خیری تنها خواسته من از مردم انقلابی ارومیه است

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ارومیه خاطرنشان کرد: از مردم ارومیه و کسانی که به من رأی می دهند می خواهم که دعا کنند اگر نماینده شدم عاقبت به خیر شوم و خدمتگزار مردم بوده و باقی بمانم.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
طرفدار
حاج وحید پاینده دی
شنبه نماینده دی
1394/12/06 - 10:17
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای