پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

تعداد واحدهای احداثی حساب ١٠٠ امام(ره) در استان از مرز ٣٠٠ واحد گذشت

مدیرکل بنیادمسکن آذربایجان غربی خبر داد: تعداد واحدهای احداثی حساب ١٠٠ امام(ره) در استان از مرز ٣٠٠ واحد گذشت اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/ ایوب عزیزی، مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان، اظه

بنیادمسکن,آذربایجان غربی,ایوب عزیزی,بنیادمسکن آذربایجان غربی,حساب ١٠٠ امام,

کد مطلب: 87
تعداد واحدهای احداثی حساب ١٠٠ امام(ره) در استان از مرز ٣٠٠ واحد گذشت
تاریخ انتشار : شنبه 22 اسفند 1394 ساعت 15:56
تعداد واحدهای احداثی حساب ١٠٠ امام(ره) در استان از مرز ٣٠٠ واحد گذشت

مدیرکل بنیادمسکن آذربایجان غربی خبر داد:

تعداد واحدهای احداثی حساب ١٠٠ امام(ره) در استان از مرز ٣٠٠ واحد گذشت

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/ ایوب عزیزی، مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان، اظهار داشت: در کنار فعالیت‌های متنوع عمرانی، با همکاری خیرین، دفتر مشارکت های مردمی و حساب ١٠٠ امام(ره) برای خانوارهایی کاملاً بی بضاعت که عمدتاً در روستاها به سر می برند مسکن رایگان احداث می شود.

 

این مقام مسئول ادامه داد: در مورد بعضی از واحدهای احداثی که نیاز به تعمیر، تکمیل، یا افزودن انشعابات گاز، آب و برق دارند مساعدت‌هایی نیز انجام می شود.

 

تورج شهباز، مدیر دفتر مشارکت‌های مردمی و حساب ١٠٠ حضرت امام(ره) بنیاد مسکن استان نیز خاطر نشان کرد: با مساعدت خیرین و نیکوکاران، یک واحد ٨٠ متر مربعی دیگر در روستای یغمورعلی ارومیه شروع گردید.

 

وی گفت: سقف واحد مسکونی قبلی این خانوار در اثر بارندگی دچار ریزش کامل و وارد آمدن خسارت کلی به لوازم زندگی شده بود و به دلیل فصل سرما در مسکن یکی از همسایگان اسکان داده شد که با مشارکت حساب ١٠٠ امام(ره) و دو تن از خیرین، واحد خسارت دیده آواربرداری و عملیات ساخت این واحد آغاز و پیش بینی می شود تا پایان فروردین ماه ٩۵ به اتمام برسد.

 

شهباز، با اشاره به اینکه تعمیر، تکمیل، لوله کشی گاز و تأمین انشعابات رفاهی در روستا و شهرها با محوریت حساب ١٠٠ امام(ره) و نیکوکاران از جمله فعالیت‌های دیگر این دفتر است، توضیح داد: در سال جاری با مشارکت خیرین و این دفتر در سطح استان ٣٠٠ واحد مسکونی مقاوم روستایی جهت احداث برنامه ریزی شده بود که به یاری خدای متعال همه واحدها شروع و با پیشرفت فیزیکی ٩٠ درصدی در دست ساخت و تحویل می باشند.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای