پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

۵٢ درصد روستاهای میاندوآب از گاز طبیعی برخوردارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز طبیعی در میاندوآب، گفت: ٦٧ هزار و ٨٢٨ خانوار این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گ

شرکت گاز,منصور صادقیان,آذربایجان غربی,میاندوآب,مدیرعامل,

کد مطلب: 97
۵٢ درصد روستاهای میاندوآب از گاز طبیعی برخوردارند
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 ساعت 4:39
۵٢ درصد روستاهای میاندوآب از گاز طبیعی برخوردارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به تعداد خانوارهای تحت پوشش گاز طبیعی در میاندوآب، گفت: ٦٧ هزار و ٨٢٨ خانوار این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است که ۵٠ هزار خانوار در بخش شهری و ۱٧ هزار و ٨٢٨ خانوار در بخش روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

 

منصور صادقیان افزود: طی سال جاری نزدیک به یک هزار کیلو‌متر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در میاندوآب نصب شده که ۴٠٠ کیلومتر در بخش شهری و ۵۹٠ کیلومتر در بخش روستایی این شهرستان شبکه‌گذاری صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به انشعابات واگذارشده در میاندوآب، اظهار داشت: ٢٢ هزار و ٦٦٨ انشعاب در بخش شهری و ۱۱ هزار و ۵٧۵ انشعاب در بخش روستایی این شهرستان نصب شده که با اهتمام مسئولان امیدواریم انشعابات بیشتری نصب کنیم.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه ۵۱ هزار و ٧٨٨ اشتراک‌پذیری شهری در این شهرستان انجام شده، یادآور شد: اشتراک‌پذیری روستایی از گاز طبیعی ۱۵ هزار و ۵۳٠ مشترک بوده است که تلاش داریم تعداد بیشتری از جمعیت این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گیرند.

 

صادقیان با اشاره به برخورداری خانوار‌های شهری میاندوآب، تصریح کرد: ۹۹ درصد خانوار شهری این شهرستان از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

 

مدیرعامل گاز آذربایجان غربی با اشاره به برخورداری خانوارهای روستایی میاندوآب، اذعان داشت: ۵٢ درصد از خانوارهای روستای این شهرستان از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

 

وی با بیان اینکه ۱۹٢ روستا در میاندوآب وجود دارد، اعلام کرد: ۴۹ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که این شرکت اهتمام خود را بر برخورداری دیگر خانوارهای روستایی از نعمت گاز طبیعی می‌کند.

 

صادقیان یادآور شد: شهرک صنعتی میاندوآب نیز با تلاش مسئولان و دست‌اندرکاران شرکت گاز، گازدار شده است.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای