پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

اختصاص ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان برای انتخابات ٧ اسفند در ارومیه

اختصاص ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان برای انتخابات ٧ اسفند در ارومیه اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: به منظور تأمین امکانات لازم برای ت

انتخابات,شهرداری,ارومیه,ستارپور,اخبار ارومیه,شهرداری ارومیه,

کد مطلب: 24
اختصاص ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان برای انتخابات ٧ اسفند در ارومیه
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 بهمن 1394 ساعت 12:40
اختصاص ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان برای انتخابات ٧ اسفند در ارومیه

اختصاص ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان برای انتخابات ٧ اسفند در ارومیه

اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: به منظور تأمین امکانات لازم برای تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ٤٠٠ جایگاه تبلیغاتی رایگان اختصاص داده می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان»، محمد ستّارپور با اعلام این خبر در ادامه گفت: این کار جهت پرهیز از نصب پوسترهای تبلیغاتی در اماکن غیرمجاز و جلوگیری از بروز خسارت به تأسیسات و المان‌های شهری تصویب گردیده و در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

 

وی افزود: به کلیه کانون های تبلیغاتی طرف قرارداد شهرداری ارومیه نیز کتباً ابلاغ گردید که اماکن تبلیغاتی تحت اختیار خود را به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که همه کاندیداها به صورت عادلانه از اماکن فوق بهره‌مند گردند.

 

ستّارپور ادامه داد: عوارض دریافتی از کاندیداها بر اساس تعرفه مصوب شورای اسلامی شهر و مفاد قرارداد فی‌مابین با قیمت‌های توافق شده انجام می‌پذیرد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: کلیه دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه های تبلیغاتی به کانون‌های طرف قرارداد ابلاغ می‌شود تا ضوابط تبلیغات انتخاباتی را به نحو احسن رعایت نمایند.

 

رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه تأکید کرد: جهت پرهیز از نصب اعلامیه، پوستر و اقلام تبلیغاتی در اماکن غیرمجاز و رعایت سیما و منظر شهری و جلوگیری از بروز خسارت به تأسیسات و المان‌های شهری، شهرداری نسبت به ایجاد مکان های تبلیغاتی به تعداد مورد نیاز و در اماکن بلامانع اقدام و به صورت رایگان در اختیار کاندیداهای محترم قرار خواهد دهد.

 

وی خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه بخشی از اماکن تبلیغاتی سطح شهر را در راستای سیاست‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری جهت تشویق و ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات اختصاص می‌دهد.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
اورمیه لی
همه با هم روز 7 اسفند در پای صندوقهای رای گیری انشالله
1394/11/22 - 18:09
شهروند
اگه رایگان نبود جای شک بود آغا زمانه عوض شده جالبه تو قرن 21 و عصر فناوریها هنوز کاغذ میچسبانند
1394/11/22 - 15:53
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای