پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

اسکندری: ارتقای بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان: ارتقای بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ غربی گفت: بازاریابی بین‌المللی ن

اسکندری,صنعت معدن,آذربایجان غربی,اخبار ارومیه,بازاریابی,

کد مطلب: 25
اسکندری: ارتقای بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 بهمن 1394 ساعت 13:02
اسکندری: ارتقای بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

ارتقای بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ غربی گفت: بازاریابی بین‌المللی نوین در استان آذربایجان‌ غربی ارتقا یافته و تجارت الکترونیکی و به‌کارگیری روش‌های نوین تجارت نیز انجام می‌شود.


جعفرصادق اسکندری با تأکید بر برقراری تسهیلات ویژه و بهره‌گیری از منایع بانکی و سایر منابع کشور برای جذب سرمایه‌های مورد نیاز متناسب با اولویت‌های توسعه‌ای استان با مشارکت بخش خصوصی و رویکرد فروش سهام به مردم اظهار داشت: در این رابطه سیاست‌ اجرایی استان، پشتیبانی از سرمایه‌گذاری در حوزه‌های اولویت‌دار است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌ غربی تصریح کرد: علاوه بر آن شفّاف‌سازی و توسعه نظام یکپارچه سرمایه‌گذاری و توسعه و تنوع‌بخشی به ابزارهای تأمین مالی نیز انجام می‌شود.

 

اسکندری افزود: از این پس معافیت‌ها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی محور غرب و شرق در آذربایجان‌غربی برای تسهیل و تسریع توسعه اقتصادی با جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برقرار می‌شود.

 

وی بیان کرد: بنابر این باید در این مورد یک بازنگری و اصلاح قوانین و مقررات مخلّ تولید و سرمایه‌گذاری انجام شده و جذابیت‌ها و مزیت‌های سرمایه‌گذاری در استان تبیین شود.

 

اسکندری گفت: فعالیت‌های بازرگانی خارجی با توجه به موقعیت ممتاز جغرافیایی استان از نظر هم‌جواری با سه کشور و برخورداری از یک منطقه آزاد، چندین منطقه ویژه اقتصادی، مبادی رسمی گمرکی و بازارچه‌های مرزی، از طریق گسترش خدمات نوین بازرگانی و تقویت و تجهیز زیرساخت‌های بازرگانی به ویژه خطوط ریلی و راه‌های مواصلاتی و پایانه‌های مرزی استان متناسب با نقش فراملی استان در بازرگانی خارجی توسعه می‌یابد.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌ غربی تصریح کرد: در این زمینه، ضمن توسعه تجارت الکترونیکی و گسترش بکارگیری روش‌های نوین تجارت، بازاریابی بین‌المللی نوین در استان ارتقا می‌یابد.

 

وی افزود: علاوه بر آن پشتیبانی از توسعه نظام مشاوره تخصصی، استفاده بهینه از ظرفیت‌های مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی به منظور گسترش تولیدات صادرات‌گرا و خدمات تجاری، نظام‌مندی بررسی تجارت خارجی استان و پشتیبانی از تأسیس اتاق‌های بازرگانی مشترک انجام می‌شود.


برچسب ها : , , , , ,
کد امنیتی رفرش
غلامحسین
بازاریابی بین المللی؟
چه آرزوها!!!!!!!!!!!!! شما داخل کشورو تامین بکنین بین المللی پیش کش
1394/11/22 - 15:30
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای