پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

اصغر توفیقی: افزایش فروشندگی‌های سوخت در محورهای ارومیه

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارومیه: افزایش فروشندگی‌های سوخت در محورهای ارومیه اخبار ارومیه/اصغر توفیقی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارومیه گفت: شمار فروشندگی&zw

نفت,ارومیه,سوخت,شرکت ملی نفت,شرکت نفت,اصغر توفیقی,اخبار ارومیه,

کد مطلب: 36
اصغر توفیقی: افزایش فروشندگی‌های سوخت در محورهای ارومیه
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 بهمن 1394 ساعت 15:18
اصغر توفیقی: افزایش فروشندگی‌های سوخت در محورهای ارومیه

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارومیه:

افزایش فروشندگی‌های سوخت در محورهای ارومیه

اخبار ارومیه/اصغر توفیقی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارومیه گفت: شمار فروشندگی‌های سوخت در محورهای منطقه ارومیه به ٣٠ باب افزایش یافت.

 

اصغر توفیقی در آیین افتتاح دو باب فروشندگی محور روستایی در محور شهرستان شوط، اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مطلوب در نقاط دور افتاده روستایی شهرستان شوط از ناحیه ماکو، به صورت همزمان دو باب فروشندگی محور روستایی به بهره‌برداری رسید.

 

وی تصریح کرد: با بهره‌برداری همزمان دو باب فروشندگی محور روستایی مخور و خضرلو در روستاهای دور افتاده شهرستان شوط، شمار فروشندگی‌های محور منطقه ارومیه به ٣٠ باب افزایش یافت.

 

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در این زمینه افزود: برای هر یک از فروشندگی‌های مذکور مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال تسهیلات دولتی پرداخت شده است.

 

این مقام مسئول با اشاره به مزیّت‌های این واحدها، ادامه داد: با بهره‌برداری از این واحدها امکان عرضه همزمان سه فرآورده بنزین، نفت‌گاز و نفت سفید در فروشندگی‌های محور فراهم شده است.

 

توفیقی خاطرنشان کرد: فروشندگی‌های محور روستایی برای اولین بار در سطح کشور و انحصاراً در سطح منطقه آذربایجان غربی در نقاط مرکز و محورهای دور دست روستایی به تعداد ٣٠ باب احداث شده است.

 

وی در مورد فواید جایگاه‌های یاد شده گفت: با بهره‌برداری از فروشندگی‌های محور روستایی اهالی روستاهای دور افتاده در نقاط محروم برای سوختگیری خودرو نیاز نیست مسافت ٧٨ کیلومتری را طی کنند، بلکه سوخت مورد نیاز آنان در نزدیک‌ترین فاصله تأمین می‌شود.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای