پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

اعلام آمادگی شرکت روسی برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه

معاون سرمایه گذاری شهرداری ارومیه: اعلام آمادگی «فود سیتی» مسکو برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه داود ندیم، معاون اقتصادی شهرداری ارومیه از اعلام آمادگی شرکت «فود سیتی»

ندیم,شهرداری ارومیه,روسیه,اخبار ارومیه,مواد غذایی,فود سیتی,مسکو,

کد مطلب: 47
اعلام آمادگی شرکت روسی برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه
تاریخ انتشار : شنبه 01 اسفند 1394 ساعت 19:00
اعلام آمادگی شرکت روسی برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه

معاون سرمایه گذاری شهرداری ارومیه:

اعلام آمادگی «فود سیتی» مسکو برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه

داود ندیم، معاون اقتصادی شهرداری ارومیه از اعلام آمادگی شرکت «فود سیتی» مسکو برای همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه خبر داد.

 

ندیم افزود: در جریان سفر اخیر به مسکو، طی مذاکراتی که با  مدیرعامل «فود سیتی» مسکو داشتیم، روس‌ها آمادگی خود را برای هرنوع همکاری با فعالین مواد غذایی ارومیه ای اعلام نمودند.

 

وی با بیان اینکه «فود سیتی» مسکو  مرکز ثقل میوه و مواد غذایی روسیه بزرگ است، اضافه کرد: هزاران شرکت، تاجر، صادرکننده و فعال مواد غذایی از کشورهای مختلف جهان در آن فعالیت می‌نمایند و قسمت اعظم مواد غذایی روسیه از این مگا بازار تامین می‌شود.

 

ندیم خاطرنشان کرد: شرکت‌های مختلفی از ایران نیز در این بازار حضور دارند از جمله شرکت «گنجینه آتیه»  متعلق به شهرداری تهران که در این بازار بزرگ، حضور دایمی و نماینده‌ی مستقر دارد.

 

معاون اقتصادی شهرداری ارومیه در پایان گفت: ایرانی های علاقمند هم می‌توانند بصورت موقت یا دایم در این بازار فعالیت نمایند خصوصاً فعالین حوزه میوه در بخش سیب و انگور و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مواد غذایی که از بارزترین آنها می‌شود به «نُقل ارومیه» اشاره کرد، می‌توانند با ایجاد ارتباط با شرکتهای ایرانی مستقر در «فود سیتی» با اجاره موقت یک ماهه یا بلند مدت در بازار مذکور حضور یابند.

 

گفتنی است معاون سرمایه گذاری شهرداری ارومیه به همراه مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار طی سفری به شهر مسکو روسیه و در دیدار با مسئولان شهرداری این شهر و نیز فعالان اقتصادی پایتخت روسیه، امکان همکاری‌های مختلف شهرداری ارومیه در زمینه های مختلف به ویژه بازاریابی سیب و انگور ارومیه را بررسی کردند.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای