پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

ترمینال مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد

اسماعیل الماسی: ترمینال مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/مدیرعامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری ارومیه از ساخت پایانه مسافربری جدید در بزرگراه شهید کلانتری در

پایانه مسافربری,شهرداری ارومیه,اسماعیل الماسی,اخبار ارومیه,پایانه شهیدان کاملی,ارومیه,

کد مطلب: 56
ترمینال مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد
تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اسفند 1394 ساعت 14:05
ترمینال مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد

اسماعیل الماسی:

ترمینال مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد

اخبار ارومیه/اخبار شهرداری ارومیه/مدیرعامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری ارومیه از ساخت پایانه مسافربری جدید در بزرگراه شهید کلانتری در آینده خبر داد.

 

اسماعیل الماسی، مدیرعامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری ارومیه گفت: ۵٠ دستگاه مغازه در ضلع غربی پایانه به طرف خیابان میرزای شیرازی در دست ساخت است که پس از افتتاح از محل درآمد آن ها، ساخت پایانه جدید در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به ساخت و توسعه پایانه مسافربری شهیدان کاملی گفت: ساخت و توسعه پایانه مسافربری شهیدان کاملی ارومیه در اوایل سال جاری شروع شد و در دهه فجر با حضور فرماندار و شهردار به بهره برداری رسید.

 

وی اضافه کرد: این پروژه در مساحتی به اندازه ٧۵٠ مترمربع و با اعتبار ٨٠٠ میلیون تومان به اتمام رسید که شامل ٧ غرفه، سالن انتظار با ظرفیت ١٠٠ نفر و با امکاناتی شامل مبلمان شهری و سیستم گرمایشی و سرمایشی است.

 

الماسی ادامه داد: پروژه هایی نیز در دست اقدام است که از جمله مغازه های پایانه مسافربری غرب و ساختمان اداری سازمان که در نیمه اول سال ٩۵ به بهره داری می رسد.

 

مدیرعامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری ارومیه مهم ترین برنامه سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری ارومیه را فراهم آوردن محیطی امن و ایمن برای مسافرین، رانندگان، شركت‌های مسافربری برشمرد و گفت: در مجموع وظیفه اصلی سازمان پایانه های مسافربری حفظ و نگهداری و اداره امور پایانه، تجهیز و توسعه آنها است.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای