پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

هدف از راه اندازی بسیج رسانه مقابله با تهاجم استکبار جهانی است

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی تأکید کرد: هدف از راه اندازی بسیج رسانه مقابله با تهاجم استکبار جهانی است اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: هدف از راه اندازی بسی

بسیج رسانه,آذربایجان غربی,اعظمی,بسیج رسانه آذربایجان غربی,جلال الدین اعظمی,ارومیه,اخبار ارومیه,

کد مطلب: 81
هدف از راه اندازی بسیج رسانه مقابله با تهاجم استکبار جهانی است
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اسفند 1394 ساعت 16:44
هدف از راه اندازی بسیج رسانه مقابله با تهاجم استکبار جهانی است

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی تأکید کرد:

هدف از راه اندازی بسیج رسانه مقابله با تهاجم استکبار جهانی است

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: هدف از راه اندازی بسیج رسانه، مقابله با تهاجم استکبار جهانی است زیرا رسانه ها تأثیر به سزایی در افکار عمومی دارند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «امید آذربایجان»، جلال الدین اعظمی، مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی در دیدار با خبرنگاران جامعه بسیج رسانه استان که در تالار شمس ارومیه برگزار شد، گفت: خبرنگاران باید در قلم زنی هایشان تقوای الهی را رعایت کنند تا مطالبی را که نشر می دهند مورد رضایت الهی قرار گیرد.

 

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی، با بیان اینکه خبرنگاری در واقع نوعی هنرمندی است، گفت: خبرنگاران باید مردم را نسبت به اوضاع جامعه آگاه تر سازند و مصالح عمومی نظام جمهوری اسلامی را مورد توجه قرار دهند.

 

وی با بیان اینکه بسیج رسانه با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری راه اندازی شده است، افزود: رسانه جزء قدرت های برتر هر حاکمیتی است و هدف از راه اندازی بسیج رسانه نیز مقابله با امپراطوری رسانه ای غرب و تهاجم استکبار جهانی است زیرا رسانه ها تأثیر بسزایی در افکار عمومی دارند.

 

اعظمی با ابراز تأسف از مشاهده بداخلاقی های رسانه ای ادامه داد: یکی از آفت های کار رسانه ای، رواج غیبت و تهمت است و رسانه ها باید به رعایت مسائل اخلاقی توجه ویژه ای داشته باشند تا موجب آبرو ریزی برخی از افراد جامعه نشوند.

 

این مقام مسئول، با بیان اینکه شبکه های اجتماعی هم فرصت و هم تهدید محسوب می شوند، اظهار داشت: باید از این شبکه ها به عنوان فرصتی برای نهادینه سازی فرهنگ ناب محمدی در جامعه بهره گیریم بنابراین ماموریت و رسالت بسیج رسانه بالاتر و خطیرتر از سایر اقشار بسیج می باشد.

 

وی اضافه کرد: یکی از رسالت های مهم رسانه ها در جامعه امید آفرینی است و رسانه ها باید مطالبی را منتشر کنند که به تقویت و استحکام وحدت در بین اقشار مختلف مردم کمک کند و باعث ارتقای اعتماد به نفس در جامعه شود زیرا لازمه اقتصاد مقاومتی در کشور، بالارفتن اعتماد به نفس در بین آحاد مختلف جامعه است.

 

اعظمی، با بیان اینکه خبرنگار نباید نظرات شخصی خود را در خبر دخالت دهد، خاطرنشان کرد: قانون‌مند بودن از مؤلفه های اصلی رسانه هاست و رسانه ها باید به برخی از بایدها و نبایدها توجه کنند زیرا هر خبر و مطلبی نیاز به انتشار ندارد.


برچسب ها : , , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای