پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان

حمایت مالی ‌آمریکا و عربستان برای انجام عملیات خرابکاری در ایران

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از اعتراف تروریست‌های دستگیر شده ‌به ‌حمایت مالی ‌آمریکا و عربستان برای انجام عملیات خرابکاری در ایران خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلی

سردار اوصانلو,فرمانده قرارگاه حمزه,ارومیه,ایران,آمریکا,تروریست,

کد مطلب: 99
حمایت مالی ‌آمریکا و عربستان برای انجام عملیات خرابکاری در ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 ساعت 5:39
حمایت مالی ‌آمریکا و عربستان برای انجام عملیات خرابکاری در ایران

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از اعتراف تروریست‌های دستگیر شده ‌به ‌حمایت مالی ‌آمریکا و عربستان برای انجام عملیات خرابکاری در ایران خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید آذربایجان، سردار محمد تقی اوصانلو در همایش توسعه امنیّت که با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، استانداران آذربایجان‌غربی و کردستان، فرماندهان نظامی، انتظامی و مرزبانی دو استان، مدیران کل اطلاعات و نمایندگان شورای اسلامی، خبرگان رهبری و اعضای شورای تأمین و ائمه جمعه هر دو استان در حسینیه اعظم عاشقان ثارا...(ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: اقتصاد و عزت هر کشوری در گرو امنیّت آن کشور است.

 

وی افزود: با اجرای عملیات‌های ضد انقلاب و با دلاورمردی‌های عشایر از سال ۹٠، پیروزی چشمگیری در منطقه به وجود آمده که سبب ایجاد امید به آینده در مردم منطقه شده و سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی نیز در این خطه از کشور افزایش یافته است.

 

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) تصریح کرد: این امر سبب شده است تا دلارهای آمریکا و ریال‌های سعودی، جیب افراد فریب خورده را برای ایجاد احساس نا امنی در ایران پُر کند آنهایی که خود اخیراً معترف بودند که ما خود را به خاطر کسانی به خطر انداختیم که قابل اعتماد نیستند.

 

سردار اوصانلو ادامه داد: سال گذشته گروهی از ضد انقلابیون در کردستان و اشنویه به هلاکت رسیدند و اکنون نیز دشمنان اقتدار ایرانی در صدد هستند تا احساس امنیّت را در دل مردم بکشند اما ما بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب باید همه خدمات را در مسیر امنیّت بکار بگیریم.

 

وی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) آمادگی آن را دارد که با تمام توطئه‌های دشمنان و فریب خوردگان آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور مبارزه کند تا آرزوی «از نیل تا فرات» را با خود به گور ببرند.


برچسب ها : , , , , , ,
کد امنیتی رفرش
گل افشان گل محمدی
سلام انشاء الله که نتوانند بر ما حاکم شوند و یا بر کشور ما خدشه ای وارد نمایند به توان متعالی و عالی نیروهای نظامی و امنیتی و هوشیاری و بصیرت جاکمیت و ملت انشاء الله
1395/07/01 - 14:03
عنوان
logo-samandehi
چندرسانه ای